niedziela, 16 listopada 2014

Tworzymy, bo moda jest naszym sposobem na życie. Poznajcie Nas!


Chcemy stworzyć markę, która jednogłośnie będzie rewolucją w pojmowaniu          t-shirtów, koszul na każdy WYJĄTKOWY DZIEŃ. The Rash jest odpowiedzią na to co widzieliśmy na świecie, na ulicach dużych i mniejszych miast, a  to co Polska teraz potrzebuje. Jednogłośnie uważamy, że możemy zmieniać oblicze mody codziennej, a czego masowe marki jeszcze nie przygotowały.  Zaskoczymy Ciebie i Twoich bliskich, znajomych nie raz, nie dwa..
Jesteśmy dumni, że możemy tworzyć dla Was. Poznajcie Nas.              

Blond połowa naszego zespołu: 

Patrycja jest zdecydowaną blondynką, która konsekwencją zdobywa to, na czym skupia swoją zamierzenia. Pracowała przy Paris Fashion Week oraz zna polski rynek mody. Jej największą pasją jest tworzenie nowych projektów i tworzenie nowego modelu elegancji. Dla marki The Rash projektuje i szyje. Zajmuje się tworzeniem projektów. Przemierzyła światowe stolice mody i wie, czego brakuje polskim ulicom. Nie boi się łamać zasad, mimo, że prawo to jej zainteresowanie.  Ulubiony cytat pochodzi z serialu The Suits. Ukochane miasto to Londyn ze względu na wszechobecny szyk English Mana. Projektuje i stylizuje sesje zdjęciowe. 

Rudowłosa część naszego zespołu:

Anna jest pasjonatką mody i od kilku lat konsekwentnie pracuje w branży. Świat kolorów, kreatywnych ludzi to jej dodaje entuzjazmu każdego dnia. Pewnego dnia nauczy się francuskiego, aby porozmawiać z francuską bohemą,  a jak podszlifuje włoski pójdzie na pogaduszki do Armaniego. Wbrew pozorom poważnie myśli o życiu.Studiowała i pracowała w Mediolanie
 w zakresie marketingu mody. Asystowała przy pokazach w Paryżu i Łodzi. Aktualnie studiuje Ekonomię na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Prowadzi motywującego bloga o swoim doświadczeniu  zawodowym pod pseudonimem Annkie. Praca dla The Rash to   wyzwanie, dzięki czemu połączy pasję do mody i wpływanie na polski rynek. Jak sama  opisuje jej poszukiwania własnej kreatywnej przestrzeni to: "Fascynującą droga z miejsca, od początku do teraz, krok po kroku przeszłam kawałek autostrady świata mody. Byłam blisko, ale wciąż obok. Przemierzyłam pół Europy między najpopularniejszymi, wewnątrz różnych kręgów modnej śmietanki.  PO TO, ABY WRÓCIĆ do miejsca, gdzie mogę działać i czerpać inspiracje z najbliższego otoczenia. " 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz